Hlavní partneri

AUSTRIA BETON WERK, s. r. o.

Spoločnosť ABW zaoberá sa výrobou a predajom betónovej dlažby – zámkovej a systémovej, cestných a záhradných obrubníkov, výrobou plotových systémov, svahových oporných systémova murovacích systémov.

PORFIX

Spoločnosť PORFIX – pórobetón, a.s. sa zaoberá výrobou a predajom komplexného stavebného systému pre výstavbu rodinných domov, chát, ale aj priemyselných a poľnohospodárskych budov.

YTONG

Ytong jednou z najsilnejších na trhu stavebných materiálov a predstavuje synonymum pre pórobetón. Ytong je biela tvárnica, ktorá je vyrobená z vápna, piesku, cementu a vody.

FAKRO

Spoločnosť FAKRO je v súčasnej dobe svetovou dvojkou na globálnom trhu strešných okien. Tiež je výrobcom podkrovných schodov a stalo sa už svetovou dvojkou na
medzinárodnom trhu.

PEZINSKÉ TEHELNE - PANELÁREŇ

Ponúkajú Vám širokú škálu vysoko kvalitných produktov značky TermoBrik pre pohodlné, zdravé a bezpečné bývanie od výrobcu PEZINSKÉ TEHELNE - PANELÁREŇ, a.s.

SAKRET

Spoločnosť SAKRET Slovakia, k.s. je jedným z najväčších svetových výrobcov suchých maltových zmesí. Je distribútorom kvalitných, praxou preverených stavebných hmôt a sofistikovaných systémových riešení, ktoré vyžaduje moderný stavebný trh.